Představujeme se [ O firmě ]     [ Kontakty ]     [ Výroba ]     [ Deklarace ]     [ ISO 9001 ]     [ Hlavní stránka ]     Informace 

   Naše společnost


 Slovo ředitele
 Filozofie společnosti
 Základní informace
 Životní prostředí

 Technický úsek
 Úsek zásobování
 Úsek výroby
 Výstupní kontrola
 Naše prodejny
  Prodejna na Otické    Prodejna na Otické ulici, pod pekárnou, nabízí široký sortiment pekařských výrobků vlastní výroby. Sortiment zboží v této prodejně je rozšířen také o zboží  mlékárenského průmyslu, masného průmyslu, zeleniny, nápojů a také drogistického zboží.
  Pekařství pod věží    Pekařství pod věží, najdete v centru města Opavy. V této prodejně nabízíme široký sortiment pekařských výrobků vlastní výroby a dále  je možné si zakoupit pekařské výrobky dopékané přímo v prodejně. Prodejna je uzpůsobena svou funkcí také jako bistro pro občerstvení návštěvníka. Ten k příjemnému posezení má možnost si zakoupit lahůdkářské a cukrářské výrobky  včetně teplého čaje nebo různých druhů kávy dle nabídky v prodejně.
  Prodejna v marketu TEMPO    Prodejna v marketu TEMPO, nabízí široký sortiment pekařských výrobků vlastní výroby a dále je možné si zakoupit výrobek chléb dopékaný přímo v prodejně.  Prodejna nabízí k prodeji také lahůdkářské a cukrářské výrobky.
  Prodejna Terasa    Prodejna Terasa, je malou prodejnou na sídlišti v Opavě Kateřinky, která nabízí sortiment pekařských výrobků vlastní výroby a dále  nabízí k prodeji také lahůdkářské a cukrářské výrobky.
      Informační blok

    Nejvýznamější odběratelé 
Ahold 
Hruška s.r.o. 
Kaufland v.o.s. 
Lidl 
Terno / Tempo 
[ Mapa stránek ]    [ Provozovatel ]    [ Copyright ]    [ Nápověda ]    [ Odpovědnost za informace ]